Stebuklingi kamuoliukai

 
Žaidimas Stebuklingi kamuoliukai – tai praktinė priemonė grupiniams ir individualiems užsiėmimams su tėvais, skirta jų psichologinio - socialinio atsparumo stiprinimui. Patraukli žaidimo forma leidžia tėvams lengviau atsiskleisti, o specialistui - lengviau užmegzti kontaktą, geriau suprasti kliento jausmus ir įvertinti jo poreikius bei galimybes.Tiek individualiose konsultacijose, tiek grupiniuose užsiėmimuose žaidimo naudojimas padeda sukurti palankias sąlygas tėvų gilesniam savęs pažinimui (savo jausmų supratimo ir reiškimo mokymuisi, trauminių patirčių integracijai, savo lūkesčių ir baimių, susijusių su profesine savirealizacija, nagrinėjimui).
 
Žaidimas „Stebuklingi kamuoliukai“ apima pagrindines tėvų gyvenimo sritis: darbinę, asmeninę ir vaikų auginimo. Kiekviena sritis analizuojama 4 požiūriais - jausmų, savivertės, santykių bei lūkesčių.
 
Žaidimas „Stebuklingi kamuoliukai“ sukurtas ir išleistas Europos socialinio fondo lėšomis ir šiuo metu platinamas tik projekto „Vienišų motinų ir tėvų, auginančių vaikus su elgesio ir emocinėmis problemomis, profesinės savirealizacijos ir visavertės integracijos į darbo rinką programa "Vieni, bet ne atskirti"   dalyviams. Šio žaidimo pardavime neturime.

Kamuoliukai